Specjalista ds. HR

Dołącz do zespołu AGROSKŁAD jako Specjalista ds. HR!

Poszukujemy osoby, która z pasją zajmie się kompleksowym zarządzaniem zasobami ludzkimi – od analizy stanowisk pracy, przez rekrutację i wdrażanie nowych pracowników, aż po ich rozwój i ewaluację.

Zakres obowiązków:

  • Ocena i analiza stanowisk pracy: Opracowywanie opisów stanowisk, analiza potrzeb kadrowych i współpraca z menedżerami.
  • Rekrutacja i selekcja: Tworzenie strategii rekrutacyjnych, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, ocena kandydatów przy użyciu nowoczesnych narzędzi.
  • Wdrożenie pracowników: Koordynacja procesu onboardingu, przygotowanie szkoleń wstępnych, wspieranie nowych pracowników w adaptacji.
  • Rozwój i szkolenie pracowników: Opracowanie i wdrażanie programów rozwoju zawodowego, organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Ocena efektywności: Tworzenie systemów ocen pracowniczych, prowadzenie rozmów ewaluacyjnych, opracowywanie rekomendacji dotyczących ścieżek kariery i rozwoju.
  • Zarządzanie motywacją i retencją pracowników: Projektowanie programów motywacyjnych, zarządzanie systemami premiowymi.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość przepisów prawa pracy i przepisów dotyczących zatrudnienia.
  • Doświadczenie w rekrutacji, wdrażaniu pracowników oraz ich ocenie.
  • Zdolności analityczne i doświadczenie w analizie potrzeb szkoleniowych oraz tworzeniu programów rozwoju pracowników.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, empatia i zdolność do budowania relacji.
  • Znajomość narzędzi HR.
  • Proaktywność i gotowość do działania w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach HR.
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, wyślij nam swoje CV i krótki list motywacyjny na adres: adrianna.krol@agrosklad.com.pl

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

CV prosimy przesyłać na adres: adrianna.krol@agrosklad.com.pl z dopiskiem nazwy stanowiska / Szczegółowe informacje o ofercie: 511692321

Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/zainteresowany podjęciem współpracy, zachęcamy do składania aplikacji mailowo lub bezpośrednio w siedzibie firmy: AGROSKŁAD Sp. z o.o., (97-225) Ujazd, Józefin 39.

Informację o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo na www.agrosklad.com.pl/rodo-agrosklad/

Zachęcamy do udziału w procesie rekrutacji.

Dołącz do nas!