Jak wiemy, maszyny rolnicze to nie zastąpione narzędzia do pracy w każdym gospodarstwie. Przez większość czasu oddziaływają na nie agresywne substancje, jak na przykład z gnojowicy, nawozów sztucznych czy obornika. Dlatego tak ważne jest, aby ich konstrukcja była wytrzymała i dobrze zabezpieczona, zwłaszcza przed korozją. Jednym słowem, właśnie tym cechują się rozrzutniki marki Joskin.
Teraz przy zakupie rozrzutnika obornika z oferty JOSKIN – Zasuwa gilotynowa do rozrzutników obornika gratis. Promocja obowiązuje do 29.02.2024 r.
Obecnie gama rozrzutników Joskin obejmuje kilka modeli: Siroko, Tornado, Tornado Horizon, Ferti-Cap, Ferti-Space, Ferti-Space Horizon. Każda z tych maszyn jest inna i dostosowana pod kątem różnych wymagań i oczekiwań klientów.
Rozrzutniki posiadają ładowność w zakresie od 8 do aż 26 ton. Występują z jedną, dwiema lub trzema osiami. Aby, precyzyjnie rozrzucać naturlany nawóz czyli obornik, maszyny wyposażone są w adapter pionowy lub poziomy. Wszystkie rozrzutniki mają solidną ramą i mały prześwit zapewniający maksymalną stabilność.
W modelach Siroko i Torando3 zastosowano wąską skrzynię załadunkową, natomiast w modelach Forti-Cap i Forti-Space szerokie. Ponadto amortyzacja układu jezdnego i dyszla zwiększa komfort na polu i na drodze.
Chcesz poznać więcej szczegółów o rozrzutnikach marki Joskin? A może chciałbyś zapoznać się z pozostałą ofertą maszyn od tego producenta? Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.
Marka Joskin po 36 latach rozwoju zdobyła nieocenione doświadczenie i przewagę technologiczną w zakresie osprzętu rozlewającego (głównie rampy rozlewające i aplikatory). W ofercie znajdziemy pełną gamę narzędzi do uzyskania rentownego i odpowiedzialnego rolnictwa, które coraz częściej jest wymagane przez unijne dyrektywy. Podnośmy wydajność nawozów organicznych. Osprzęt firmy Joskin spełnia wymagania programu ekoschematy.
Wsparcie w ramach „ekoschematów” obeujmuje pomoc finansową wypłacaną do hektara w ramach WPR dla każdego rolnika, jednak po spełnieniu określonych wymogów. Z czym to się wiąże? Dotyczy to m.in.. zrównoważonego zarządzania rolnictwem i troską o środowisko. Inaczej mówiąc, jeśli na przykład do rozlewania gnojowicy zastosujemy beczkę z aplikatorem, kwalifikuje się to wcześniej wspomnianego programu. W efekcie, uzyskujemy wsparcie a dodatkowo dbamy o środowisko. Co istotne, rozlewanie gnojowicy z zastosowaniem aplikatora jest mniej „uciążliwe” dla otoczenia, gdyż nie czuć nieprzyjemnego zapachu.